הדרך להצלחה עם התלמיד, עוברת דרך המחנך. במשך שנות עבודתנו בטיפול רגשי ודידקטי בילדים, ראינו שוב, כי קיימת חשיבות רבה בהקניית כלים לעבודה רגשית דווקא בתוך מערכת החינוך.

המסגרת החינוכית בה נמצא הילד ברוב שעות היום, משפיעה רבות על התפתחותו, ולכן הכוונה מקצועית למורים משנה את תפיסת המחנך ומצליחה להביא את התלמידים להישגים גבוהים יותר מאשר התקופה שטרום

ההכשרה המקצועית.

בתרפיסנטר אנו מעבירים סדנאות ייחודיות להורים ואנשי חינוך שבאמצעותן הם רוכשים תובנות וכלים מקצועיים, המסייעים להם לקדם את התלמידים למקום טוב יותר, להגיע להישגים גבוהים, להקטין את מספר הילדים שיזדקקו לעזרה רגשית בהמשך ולהפנות ילד שנצרך לאבחון בשלב מוקדם יותר של החיים.

סדנאות לאנשי חינוך

הסדנאות אותן יוזמם מרכז תרפיסנטר נולדו מתוך המחשבה שמאחורי כל תלמיד מצליח עומד מורה מוצלח שמעודד אותו להתפתח, לגדול ולהצליח!.

מתוך עבודתנו במרכז תרפיסנטר עם ילדים בעלי קשיים וצרכים מיוחדים, פיתחנו סדנאות לאנשי חינוך שמאפשרים למורים, יועצים והעוסקים במלאכה להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולשמוע דרכים נוספות להתמודדות עם ילדים המגלים קושי במהלך הלימודים וגם עם אלו שלא .

בסדנאות אנחנו עוסקים בנושאים מגוונים, ביניהם פירמידת הצרכים של מאסלו, הקשר בין הביטחון הרגשי וההצלחה בלימודים, זיהוי מצבי מצוקה אצל ילדים עידוד התנהגות מעוררת הצלחות ועוד.

הסדנאות נערכות בתיאום עם מחלקות החינוך, משרד החינוך והנהלות בתי הספר.

 

קבוצות לפיתוח החוסן האישי, ההורי והבינאישי

 

  1.   מרכז תרפיסנטר מציעים סדנאות להורים המעוניינים לקבל את הכלים לפיתוח החוסן הרגשי של ילדיהם. הסדנאות מתקיימות לאורך 4 מפגשים של שעה וחצי ומועברות על ידי עו"ס קלינית, מומחית לגיל הרך.
  2.   סדנה נוספת היא סדנת נשיות והורות שעוסקת במערכת היחסים המורכבת שנוצרת בין האימהות וההורות ובין הזכות להיות אישה בעלת רצונות ושאיפות משלה.
  3.   סדנאות לשליטה בכעסים אצל גברים. סדנאות המועברות על ידי עו"ס קליני מנוסה בתחום האלימות.
  4.   סדנאות להורים לפיתוח עולם הילד באמצעות יצירה – בסדנה הנמשכת לאורך 5 מפגשים נסקור את האפשרויות הגלומות בעולם המשחק והיצירה.
  5.   סדנה לפיתוח יכולות הקשבה בין הורים וילדים. סדנה המועברת על ידי תרפיסטית מומחית העוסקת בשיפור היכולת להקשיב לילדנו.

אנחנו שואפים תמיד להגדיל את מערך הסדנאות שלנו ולהציע להורים ולילדיהם מגוון רחב של פעילויות מחזקות ומלמדות.

צרו קשר

מרכז תרפיסנטר - מרכז מומחים לאבחון וטיפול רגשי מזמינה הורים וילדים שמתמודדים עם קשיים ומעוניינים פשוט להתחיל פרק חדש בחיים, ליצור איתנו קשר עוד היום. נשמח לסייע וללוות אתכם בתהליך אבחון מקצועי וליהנות מטיפול מסור ואוהב.